GRM32DC72A475KE01L
Partnumber:
GRM32DC72A475KE01L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 100V X7S 10% Pad SMD 1210 125°C T/R