GRM32DF51H106ZA01L
Partnumber:
GRM32DF51H106ZA01L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 50V Y5V -20% to 80% Pad SMD 1210 85°C T/R