GRM32EC72A106KE05L
Partnumber:
GRM32EC72A106KE05L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 100V X7S 10% Pad SMD 1210 125°C T/R