GRM32ER61A107ME20L
Partnumber:
GRM32ER61A107ME20L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100uF 10V X5R 20% Pad SMD 1210 85°C T/R