GRM32ER71K475KE14L
Partnumber:
GRM32ER71K475KE14L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 80V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R