GRM40X7R333K50PT
Partnumber:
GRM40X7R333K50PT
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.033uF, Surface Mount, 0805, CHIP