GRM43DR72H224KW10L
Partnumber:
GRM43DR72H224KW10L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.22uF 500V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C T/R