GRM55DR72E474KW01L
Partnumber:
GRM55DR72E474KW01L
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.47uF 250V X7R 10% Pad SMD 2220 125C T/R