GRP155F51C104ZA01E
Partnumber:
GRP155F51C104ZA01E
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V Y5V -20% to 80% Pad SMD 0402 85°C T/R