GRT155C81C225KE13D
Partnumber:
GRT155C81C225KE13D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 16V X6S 10% Pad SMD 0402 105°C Automotive T/R