GRT155R61C474KE01D
Partnumber:
GRT155R61C474KE01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.47uF 16V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C Automotive T/R