GRT188C81E225KE13D
Partnumber:
GRT188C81E225KE13D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 25V X6S 10% Pad SMD 0603 105°C Automotive T/R