GRT188R60J105KE01D
Partnumber:
GRT188R60J105KE01D
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C Automotive T/R