GRT188R72A103KE01D
Partnumber:
GRT188R72A103KE01D
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R