GRT21BR71H105KE01K
Partnumber:
GRT21BR71H105KE01K
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C Automotive T/R