GS18E12-P1J
Partnumber:
GS18E12-P1J
Manufacturer:
Mean Well Enterprises
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1961 in stock
SKU:
GS18E12-P1J
Package
Plug-In Adapter Single-OUT 12V 1.5A 18W Carton