GST220A24-R7B
Partnumber:
GST220A24-R7B
Manufacturer:
MEAN WELL ENTERPRISES
products.category:
Industrial control
Availability:
100000 in stock
Package
Plug-In Adapter Single-OUT 24V 9.2A 221W