GT15J321
Partnumber:
GT15J321
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Chip N-CH 600V 15A 30000mW 3-Pin(3+Tab) TO-220NIS