Partnumber: GT15Q102
Manufacturer: TOSHIBA
products.category: IC CHIPS
Availability: 1454 in stock
SKU: GT15Q102
decrease increase
Package Trans IGBT Chip N-CH 1200V 15A 170W 3-Pin(3+Tab) TO-3PN