GT15Q301
Partnumber:
GT15Q301
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1128 in stock
SKU:
GT15Q301
Package
Trans IGBT Chip N-CH 1200V 15A 170000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PN