GT20J301
Partnumber:
GT20J301
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1644 in stock
SKU:
GT20J301
Package
Trans IGBT Chip N-CH 600V 20A 130000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PN