GT25J101
Partnumber:
GT25J101
Manufacturer:
TOSHIBA AMERICA ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
GT25J101
Package
Trans IGBT Chip N-CH 600V 25A 150000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PN