GT25Q101
Partnumber:
GT25Q101
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
990 in stock
SKU:
GT25Q101
Package
Trans IGBT Chip N-CH 1200V 25A 200000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PL