GT40QR21
Partnumber:
GT40QR21
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Chip N-CH 1200V 40A 230000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PN Magazine