GT50J301
Partnumber:
GT50J301
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1899 in stock
SKU:
GT50J301
Package
Trans IGBT Chip N-CH 600V 50A 200000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PL