GT50N322A
Partnumber:
GT50N322A
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Chip N-CH 1000V 50A 156000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PN