GT50NR21
Partnumber:
GT50NR21
Manufacturer:
Toshiba America Electronic Components
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
TRANSISTOR 50 A, 1050 V, N-CHANNEL IGBT, ROHS COMPLIANT, 2-16C1S, TO-3P(N), 3 PIN, Insulated Gate BIP Transistor