GT60J323
Partnumber:
GT60J323
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1918 in stock
SKU:
GT60J323
Package
Trans IGBT Chip N-CH 600V 60A 170000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PL