GT80J101
Partnumber:
GT80J101
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1525 in stock
SKU:
GT80J101
Package
Trans IGBT Chip N-CH 600V 80A 200000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PL