GT8E-20DP-DS
Partnumber:
GT8E-20DP-DS
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Wire to Board M 20 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Automotive Bag