GTCS28-151M-R20-2
Partnumber:
GTCS28-151M-R20-2
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Gas Discharge Tubes 150VDC 20KADC 20AAC 1.5pF Solder Pad SMD