GW30NC60KD
Partnumber:
GW30NC60KD
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Chip N-CH 600V 60A 200000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube