GX02YD104KAT2-500
Partnumber:
GX02YD104KAT2-500
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X5R 10% (1.016 X 0.508 X 0.508mm) Pad SMD 85°C T/R