GX02ZZ104KAT2-500
Partnumber:
GX02ZZ104KAT2-500
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 10V X7S 10% (1.016 X 0.508 X 0.508mm) Pad SMD 125°C T/R