GX0S6D104MATD-500
Partnumber:
GX0S6D104MATD-500
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 6.3V/4V X5R 20% (0.86 X 0.33 X 0.38mm) Pad SMD 125°C T/R