GXM1557U1A432JA02D
Partnumber:
GXM1557U1A432JA02D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0043uF 10V U2J 5% Pad SMD 0402 125°C T/R