GYB1H101MCQ1GS
Partnumber:
GYB1H101MCQ1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer Hybrid 100uF 50VDC 20% (10 X 10mm) SMD 0.028 Ohm 2000mA 10000h 105°C Tape