GZ1608D152CTF
Partnumber:
GZ1608D152CTF
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 1.5KOhm 25% 100MHz 0.3A 0.6Ohm DCR 0603 Tape