GZ2012D202TF
Partnumber:
GZ2012D202TF
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 2KOhm 25% 100MHz 0.5A 0.5Ohm DCR 0805 Tape