H11P-SHF-AA
Partnumber:
H11P-SHF-AA
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 11 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount Bag