H12P-SHF-AA
Partnumber:
H12P-SHF-AA
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 12 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount Bag