Partnumber: HA1-AC115V
Manufacturer: Panasonic
products.category: MODULES
Availability: 985 in stock
SKU: HA1-AC115V
decrease increase
Package Power Relay 115VAC 3A SPDT(26.3x14x16.9)mm THT