HA178L15
Partnumber:
HA178L15
Manufacturer:
Renesas Electronics
products.category:
others
Availability:
1624 in stock
SKU:
HA178L15
Package
LDO Regulator Pos 15V 0.15A 3-Pin TO-92 Mod