HB01U24S15Y
Partnumber:
HB01U24S15Y
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
886000 in stock
SKU:
HB01U24S15Y
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 0.067A 1W 12-Pin DIP