HBLE041B-1R0MSA
Partnumber:
HBLE041B-1R0MSA
Manufacturer:
Cyntec
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal Dust 3.7A 0.033Ohm DCR