HBLE041B-2R2MSA
Partnumber:
HBLE041B-2R2MSA
Manufacturer:
Cyntec
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Metal Dust 3.4A 0.063Ohm DCR