HBS050ZH-A
Partnumber:
HBS050ZH-A
Manufacturer:
el Power Solutions
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 4.2A 50W 9-Pin Half-Brick