HC-49/U-S4096000ABJB
Partnumber:
HC-49/U-S4096000ABJB
Manufacturer:
CITIZEN FINEDEVICE CO.,LTD
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 4.096MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 150Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk