HCE681MBCDF0KR
Partnumber:
HCE681MBCDF0KR
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 680pF 3000V K6000 20% (8 X 4mm) Radial 10mm 85°C Bulk