HCM1104-1R5-R
Partnumber:
HCM1104-1R5-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH/0.84uH 20% 100KHz Powdered Iron 16A 4.2mOhm DCR 4040 T/R